Nasza historia

Historia Kliniki TRIO-DENT

Firma Trio-Dent powstała w październiku 1995 roku. Historię Kliniki Trio-Dent znaczą daty powstawania i adresy naszych kolejnych placówek. Zaczynaliśmy od gabinetu na ul. Rakowieckiej 33. Dziś mamy nowoczesną Klinikę, w której zatrudniamy 12 lekarzy reprezentujących wszystkie dziedziny stomatologii. Jest to wysoko wykwalifikowanych zespół, z którego ponad połowa posiada specjalizacje drugiego stopnia. Niemal co miesiąc nasz potencjał sprzętowy poszerza się o nowe urządzenia ułatwiające leczenie, podobnie jak przybywa leczących się pacjentów, podczas gdy zespół lekarzy jest stały i sprawdzony od wielu lat. Świadczy to niewątpliwie o jakości świadczonych przez nas usług medycznych oraz o marce, jaką przez ponad 20 lat działalności na rynku wyrobiła sobie Klinika Trio-Dent.

Przewiń stronę w dół, aby poznać bliżej naszą historię!

arrow-down

triodent warszawa centrum 1995

1995

Otwarcie pierwszego gabinetu kliniki Trio-Dent z siedzibą przy ul. Rakowieckiej 33 w Warszawie.

Troje założycieli kliniki : Agnieszka Laskus , Jerzy Perendyk i Michał Wojtkiewicz od początku ambitnie podeszła do swojego przedsięwzięcia starając się prowadzić wszechstronną działalność we wszystkich dziedzinach współczesnej stomatologii. Już wtedy pracowali z nami lekarze reprezentujący większość specjalności stomatologicznych, w tym: implantologię, chirurgiczne leczenie periodontopatii oraz leczenie ortodontyczne za pomocą aparatów stałych, co w połowie lat dziewięćdziesiątych było jeszcze rzadkością.

1997

Gabinety Trio-Dent w Centrum Medycznym Damiana przy ul. Wałbrzyskiej 46.

W 1997 roku Trio-Dent rozpoczął współpracę z jedynym wtedy prywatnym szpitalem – Centrum Medycznym Damiana w Warszawie. Na początku pod szyldem Trio-Dent zostały otwarte dwa gabinety. Szybko okazało się, że musimy rozszerzać działalność i już rok później otwarto w szpitalu Damiana kolejny, trzeci gabinet, tym razem chirurgiczny. Współpraca z CMD dała nam możliwość leczenia pacjentów, u których wykonanie zabiegu w warunkach ambulatoryjnych byłoby trudne lub wręcz niemożliwe. Teraz pozwalały na to możliwość konsultacji z lekarzami większości specjalności medycznych oraz możliwość hospitalizacji pacjentów po długich lub obciążających zabiegach. Niebawem, bo już w 1999 roku, po raz kolejny mając na uwadze komfort naszych pacjentów i dalsze możliwości rozwoju, postanowiliśmy poszerzyć obszar działalności.

Triodent Warszawa 1997
triodent-warszawa-centrum

1999

Otwarcie Kliniki Stomatologicznej Trio-Dent NZOZ na parterze budynku Centrum Medycznego Damiana.
Klinika składa się obecnie z 5 gabinetów stomatologicznych, w tym gabinetu higieny, gabinetu protetycznego oraz chirurgicznego. Placówka wyposażona została w nowoczesny sprzęt stomatologiczny oraz urządzenia diagnostyczno-zabiegowe, w tym: fotele A-Dec produkcji USA, nowoczesny rentgen dentystyczny Planmeca, system radiografii cyfrowej Sens-A-Ray, system kamer wewnątrzustnych Sens-A-View, a także nowoczesny system komputerowy prowadzący kartoteki medyczne pacjentów za pomocą programu Dental ProImage.

2002

Otwarcie nowej filii Kliniki przy ul. Foksal 3/5 i zamknięcie gabinetu przy ul Rakowieckiej.

Nowa siedziba Kliniki, która funkcjonowała przez kolejne 4 lata, usytuowana była na I piętrze filii Centrum Medycznego Damiana i posiadała podobne wyposażenie jak gabinet przy ul. Wałbrzyskiej.

triodent warszawa centrum 2002
triodent warszawa centrum

2007

W latach 2006-2007 Spółka Trio-Dent przeprowadziła adaptację lokalu przy ul. Polnej 3.

2007 – otwarcie głównej siedziby Kliniki we własnym lokalu przy ul. Polnej 3, gdzie funkcjonuje do dziś.

Klinika składa się z 9 gabinetów zabiegowych, sali operacyjnej i pokoju szpitalnego pozabiegowego. Została wyposażona w nowoczesną pracownię radiologiczną, a także salę szkoleniowo–konferencyjną. Od kilku lat dysponujemy również jedynym w Polsce urządzeniem do wykonywania radiologicznych zdjęć tomograficznych dla celów stomatologicznych w technice CBCT firmy Morita VERAVIEWPOC 3D.

Z przyjemnością informujemy, że od 2004 roku posiadamy wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO PN-EN 9001. Zapoznaj się z naszą polityką jakości.

English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK