Lekarz stomatolog M. Sc.

Specjalista w ortodoncji i ortopedii szczękowo–twarzowej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2002 r.), której tytuł lekarza stomatologa został nostryfikowany przez Ministerstwo Edukacji Hiszpanii w 2004 r.

W 2011 r. uzyskała tytuł “Experto en ortodoncia” (Eksperta w dziedzinie ortodoncji) nadany przez Uniwersytet Alcalá de Henares w Madrycie, a w 2012 r. po trzyletniej edukacji, pod kierunkiem prof. dr Juan J. Alió Sanz obroniła pracę naukową pt. „Reacción tisular ante las fuerzas de ortodoncia” uzyskując nadawany przez tę samą uczelnię tytuł naukowy “Máster en Ortodoncia y Ortopedia Dentofacial” (Master Ortodoncji i Ortopedii Szczękowo-Twarzowej). W 2014 r. uzyskała międzynarodowy certyfikat specjalisty po “Curso de especialización Master Damon” (Specjalista w systemie Damon) w Institut d’Ortodoncia Perera y Cordeco Ortos, w Madrycie.

Przez 16-ście lat zebrała bogate doświadczenie praktykując zarówno w Polsce – Warszawa, jak i w Hiszpanii – Madryt, i współpracując w zakresie leczenia ortodontycznego i stomatologii zachowawczej z kilkoma klinikami stomatologicznymi w Andaluzji.

Aktywna członkini Europejskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego oraz Hiszpańskiego Towarzystwa Ortodontycznego, nieustannie poszerzająca swoją wiedzę podczas licznych szkoleń zawodowych jak i uczestnicząc w fachowych kongresach. W swojej praktyce zawodowej pracowała w czterech językach. Oprócz ojczystego języka polskiego, w języku hiszpańskim (który zna perfekcyjnie) oraz w językach angielskim (poziom zaawansowany) i rosyjskim (poziom komunikatywny).

W klinice stomatologicznej Trio-Dent wykorzystuje swoje bogate doświadczenie zawodowe zajmując się leczeniem ortodontycznym, a także stomatologią zachowawczą.

Prywatnie: zafascynowana wielowymiarową kulturą hiszpańską, której arkana zgłębiała podczas swojego siedmioletniego pobytu w Hiszpanii.


English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK