O nas

Trio-Dent: nowoczesna stomatologia w centrum Warszawy

Klinika Trio-Dent to nowoczesne centrum stomatologiczne położone w centrum Warszawy. Pod opieką przyjaznego personelu oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów znajdziecie tu Państwo kompleksową i profesjonalną obsługę. Leczymy za pomocą najnowocześniejszych metod oraz materiałów przy zachowaniu najwyższego poziomu higieny i sterylności.

Rozumiemy potrzeby i obawy naszych pacjentów. Wiemy, jak ważny w kontaktach biznesowych i towarzyskich jest atrakcyjny wygląd, dla którego ogromne znaczenie ma piękny, zdrowy uśmiech. Zdajemy sobie jednak sprawę również z tego, że perspektywa leczenia zębów wciąż jest niezwykle stresująca dla większości z nas.

Dlatego w Klinice Trio-Dent stawiamy na zapewnienie Państwu nie tylko profesjonalnej i skutecznej terapii, ale również maksymalnego komfortu leczenia. Każdy zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu mogą cieszyć się Państwo pięknym, zdrowym uśmiechem bez stresu i bólu.

Stomatologia dla całej rodziny

Stomatologia dla całej rodziny

Najwyższy poziom usług stomatologicznych dla dzieci, rodziców i seniorów. Bezboleśnie i w komfortowych warunkach.

 

Lekarze wszystkich specjalizacji

Lekarze wszystkich specjalizacji

W TRIO-DENT o Twój zdrowy uśmiech zadba 12 lekarzy stomatologów wszystkich specjalizacji – każdy z naszych lekarzy posługuje się co najmniej 2 językami.

Nowoczesny sprzęt i wysoki standard

Nowoczesny sprzęt i wysoki standard

Najnowocześniejszy sprzęt i wyposażenie kliniki – skanery, lasery, tomografia, segmentacje oraz innowacyjne komórki macierzyste.

Trio-Dent: nowoczesny sprzęt i najwyższa jakość

Klinika Trio-Dent wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt. Nowoczesne urządzenia medyczne pozwalają na zwiększenie komfortu leczenia pacjentów oraz pracy personelu medycznego.

Klinika składa się z 9 gabinetów zabiegowych, sali operacyjnej i pokoju szpitalnego pozabiegowego. Została wyposażona w nowoczesną pracownię radiologiczną, a także salę szkoleniowo–konferencyjną. Od kilku lat dysponujemy również jedynym w Polsce urządzeniem do wykonywania radiologicznych zdjęć tomograficznych dla celów stomatologicznych w technice CBCT firmy Morita VERAVIEWPOC 3D.

Z przyjemnością informujemy, że od 2004 roku posiadamy wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO PN-EN 9001. Zapoznaj się z naszą polityką jakości.

Nasze główne specjalizacje
Implantologia 100%
Ortodoncja 100%
Protetyka 100%
Profilaktyka 100%
Chirurgia szczękowa 100%
Wybielanie zębów 100%
English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK