Rozwiązania CAD/CAM

Rozwiązania Procera warszawa-min

Rozwiązania CAD/CAM – najlepszy sposób na uśmiech

Rozwiązania z linii CAD/CAM to korony, mosty i licówki, które charakteryzują się największą estetyką i najwyższą jakością ze wszystkich produktów pełnoceramicznych . Wszystkie etapy wykonywania uzupełnień typu CAD/CAM są wspomagane komputerowym projektowaniem i wykonawstwem . Stąd są to bardzo precyzyjnie wykonane prace protetyczne z materiałów o najwyższej jakości .

W Trio-dent korzystamy z rozwiązań cyfrowych od początku protetycznej pracy z pacjentem stosując już na etapie wycisków cyfrowy skaner wewnątrzustny 3Shape TRIOS . Skaner wewnatrzustny służy do szybkiego pobierania bardzo precyzyjnych cyfrowych wycisków 3D w kolorze . Skaner zwiększa efektywność pracy oraz poprawia komfort pacjentów.

cad-cam

cad-cam2

Wraz z pojawieniem się linii produktów protetycznych CAD/CAM do lamusa odchodzą stosowane dotąd korony metalowe odlewane , które charakteryzowały się niższą dokładnością. Z upływem czasu stawały się one mało estetyczne, gdy tkanka miękka wokół zęba obniżała się odsłaniając dolną, ciemną część korony wykonaną z metalu. W przypadku rozwiązań z linii CAD/CAM jest to niemożliwe, gdyż w większości wypadków są to uzupełnienia bezmetalowe. W całości wykonane są z niezwykle wytrzymałej, biokompatybilnej porcelany (dwukrzemianu litu dwutlenku cyrkonu) w kolorze zęba. Naśladują kolor i przejrzystość naturalnych zębów tak dobrze, że odróżnienie ich jest prawie niemożliwe. Są ponadto przyjazne dla tkanek nie powodując podrażnień i reakcji alergicznych. Nie są wrażliwe na temperaturę, nie wpływają również na odczuwanie smaku. Doskonale komponują się z resztą uzębienia działając przy tym pozytywnie na dziąsła, które w naturalny sposób się podnoszą.

W klinice Trio-Dent oferujemy Państwu pełną gamę produktów protetycznych z linii CAD/CAM różnych producentów (IPS Emax , Procera® , Lava™ , Vita in-ceram, Empress , Wieland , 3MEspe) : korony wykonane z cyrkonu i aluminy mocowane na zębach naturalnych bądź implantach, mosty wypełniające przestrzeń pomiędzy naturalnymi zębami o długości nawet do 14 zębów oraz licówki – bardzo cienkie płatki porcelany mocowane na zębach w celu poprawy ich wyglądu.

Umów wizytę!
English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK