Implanty MIS

Implanty MIS Warszawa

Piękne zęby to gwarancja pięknego uśmiechu. Współczesna implantologia wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów, by zapewniać olśniewający uśmiech również osobom, które borykają się z problemem braków w uzębieniu. Dzięki możliwościom jakie oferuje innowacyjna stomatologia każdy może cieszyć się naturalnie wyglądającym, pełnym zdrowia uśmiechem. Uzupełnienie luk wymaga jednak odpowiedniego przygotowania podłoża do zamocowania koron. Ważne, by było ono bezpieczne, skuteczne i dawało trwałe efekty. Implant zastępuje korzeń zęba, pozwala na przytwierdzenie do niego sztucznej korony bez niszczenia przylegających zębów, co daje doskonałe efekty wizualne. Proteza zęba osadzona na implancie jest trudna do odróżnienia względem naturalnego uzębienia, do złudzenia przypomina je nie tylko w wyglądzie, ale i w pełnieniu swojej roli.

implanty warszawaChoć niewidoczny dla oka, implant odgrywa znaczącą rolę w zabiegu odbudowania utraconych zębów. Od jego właściwości zależy wiele istotnych czynników mających wymierny wpływ na finalny efekt zabiegu. Istnieje wiele modeli implantów, które na pierwszy rzut oka nie różnią się znacząco między sobą, jednak nie należy zapominać o tym, iż każdy detal konstrukcji danego modelu ma konkretne znaczenie i wpływa na finalny efekt terapii. Niezmiernie ważną rolę pełnią również czynniki niewidoczne gołym okiem, takie jak czystość materiału czy jego jakość. Wybór sprawdzonego modelu pozwoli w pełni cieszyć się zdrowym uśmiechem bez zbędnego ryzyka. Zaawansowany technologicznie implant C1 MIS został dokładnie zaprojektowany oraz przetestowany z myślą o największej skuteczności i bezpieczeństwie zabiegu.

 

kształt implantuKształt – Każde z zastosowanych rozwiązań w budowie implantu ma wpływ na późniejszy sukces kliniczny. C1 MIS posiada stożkowy, zwężający się ku dołowi kształt, co pomaga zachować większą przestrzeń na regenerację kości w miejscu wszczepu. Brzegi implantu uformowane są w mikropierścienie, a gwint zakończony podwójnie, co zwiększa powierzchnię kontaktu tytanu z kością, pozwala osiągnąć lepszą osteointegrację i finalnie zapewnia długotrwały sukces kliniczny. Płaskie zakończenie zwiększa bezpieczeństwo procedury osadzenia implantu w kości oraz pomaga wytrzymywać późniejsze obciążenia, którym podlegają naturalne korzenie zębów.

 

Połączenie stożkowe

Połączenie stożkowe – Implant łączy się z mocowaniem korony za pomocą stożka opartego na sześciu punktach styku. Rozwiązanie to zapewnia doskonałe umocowanie implantu oraz szczelność w obszarze implant-łącznik, co ma wpływ zarówno na lepsze wgajanie wszczepu, jak i zmniejsza ryzyko zakażeń bakteryjnych podczas późniejszej pielęgnacji.

 

Surowiec

Surowiec – Do produkcji implantów MIS stosuje się najwyższej jakości tytan, który jest bezpieczny dla zdrowia pacjenta, ma doskonałą czystość powierzchni
i umożliwia długoletnie użytkowanie. Dodatkowo powierzchnia implantów C1 jest piaskowana i wytrawiana kwasem, co sprzyja procesom osteointegracji. Implanty C1 posiadają dożywotnią gwarancję oraz liczne certyfikaty potwierdzające ich jakość.

 

Kompletny pakiet – Implant C1Kompletny pakietImplant C1 dostarczany jest w kompletnym pakiecie, który umożliwia lekarzowi wybór między zastosowaniem jedno- lub dwuetapowej procedury zabiegu. W zestawie z implantem otrzymuje się specjalnie skalibrowane wiertło ostateczne, dedykowane jednemu pacjentowi, gwarantujące bezpieczeństwo i higienę zabiegu.

 

Materiały video:

implanty v3 warszawa

Zdecydowałeś się na wykonanie zabiegu implantologicznego i zastanawiasz się, który implant będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Wstawienie implantu jest bardzo ważną decyzją, a rynek oferuje szeroki wybór wszczepów. Choć wszystkie mogą wyglądać podobne, to różnią się od siebie pod wieloma względami, nie tylko tymi widocznymi na pierwszy rzut oka. Jednak należy pamiętać o tym, iż każdy detal pełni istotną rolę i ma wpływ na powodzenie zabiegu i jego finalny efekt.

Koncepcja biologiczna

Koncepcja implantu może istotnie wpływać na skuteczność osteointegracji, czyli procesu spajania kości z powierzchnią implantu. MIS Implant Technologies oferuje pacjentom wyjątkowy system implantów V3. Rozwiązanie to posiada unikalne cechy, pomagające osiągać natychmiastowe korzyści biologiczne i lepszy efekt estetyczny zabiegu.

Podstawą koncepcji implantów V3 jest wyjątkowy, trójkątny kształt części koronowej. Został on opracowany tak, aby wspomagać naturalną regenerację tkanek. Jest odpowiedzią na najbardziej wygórowane oczekiwania pacjentów, a także lekarzy, zapewniając długoterminową funkcjonalność i komfort oraz najlepszą harmonię estetyczną. Dzięki wyjątkowemu kształtu proces gojenia się wszczepu zostaje przyśpieszony, a estetyczne rezultaty poprawione.

podpora implantu v3Więcej kości, tam gdzie to naprawdę istotne

Korona implantu V3 opiera się na trzech punktach. Między nimi tworzą się przestrzenie beznaciskowe stanowiące miejsce gromadzenia się krwi i formowania skrzepów. Ponadto unikalny kształt zapewnia większą powierzchnię na przyrost tkanki kostnej, tak cennej w leczeniu implantologicznym. Rozwiązanie to naturalnie przyspiesza integrację implantu i stymulujący przyrost kości. Trójkątny kształt części koronowej wyróżnia implanty V3 spośród modeli dostępnych na rynku. Za jego przyczyną w strefie estetycznej widoczne jest mniej tytanu, a więcej naturalnych tkanek.

konstrukcja implantu v3Mniej tytanu, więcej kości

Każdy detal konstrukcji implantu V3 został opracowany z myślą o jak najlepszym wgojeniu wszczepu. Mikropierścienie na szyjce implantu pomagają ograniczać nacisk na kość i tym samym jej resorpcję, a jednocześnie zwiększają jego powierzchnię kontaktu z tkanką. Płaski wierzchołek umożliwia dobre zakotwiczenie wszczepu w kości, szczególnie w przypadku natychmiastowych implantacji.

implant v3 warszawaWysoka estetyka

Implanty V3 stanowią dla lekarzy lepszy punkt wyjścia, w którym już na etapie gojenia implantu zostaje zachowana przestrzeń zwiększająca nie tylko ilość kości, ale również tkanki miękkiej. Umożliwia to osiągnięcie wysokiego poziomu estetyki po zakończeniu leczenia. Specjalnie opracowany kształt powoduje, że tytan nie prześwituje przez tkanki, przez co jest mniej widoczny. Pozwala to na lepszą odbudowę protetyczną, a w efekcie znacząco lepszy efekt wizualny zęba.

POWIERZCHNIA B+

B+ to innowacyjna, bogata w fosfoniany powierzchnia, która naśladuje jeden z głównych składników kości, zapewniając środowisko sprzyjające integracji implantu. Jednocześnie jej obecność wpływa na przyspieszenie procesu gojenia, a także wzmocnienie stabilizacji implantu w kości. Jest to szczególnie istotne dla pacjentów z osłabioną zdolnością regeneracji kości.

Dowiedz się więcej o powierzchni implantów B+:

 

clean implant logoMIS MARKĄ GODNĄ ZAUFANIA

Implanty stomatologiczne MIS to produkty klasy premium. Wszystkie wykonane są ze szczególnego, najwyższej klasy stomatologicznej i medycznej typu stopu tytanu. Surowiec ten stanowi o doskonałej wytrzymałości i biokompatybilności implantów. Jakość produktów MIS poświadczą liczne certyfikaty zapewniające o najwyższych standardach produkcji i sprzedaży. Wśród nich znajduje się certyfikat jakości godnej zaufania sygnowany przez fundację CleanImplant. Dokument ten potwierdza spełnianie najwyższych wymogów w zakresie czystości implantów stomatologicznych V3, która ma istotny wpływ na wgajanie się wszczepu.

 

 

GWARANCJA

Wszystkie implanty MIS posiadają dożywotnią gwarancję, która jest potwierdzeniem najwyższego standardu jakości i niezawodności.

 

zawartość opakowańZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Implant V3 jest sprzedawany w komplecie, w skład którego wchodzi implant, śruba zamykająca oraz jednorazowe wiertło ostateczne. Wszystkie elementy zestawu są podwójnie jałowe i dedykowane jednemu pacjentowi.

 

implanty v3CO WYRÓŻNIA IMPLANTY V3

  • Innowacyjny kształt
  • Biologiczna powierzchnia sprzyjająca osteointergracji
  • Jednorazowe wiertło ostateczne
  • Zachowanie większej ilości kości i tkanek miękkich
  • Szybsze gojenie
  • Wysoka estetyka uśmiechu

 

Więcej informacji na temat leczenia implantologicznego znajdą Państwo pod adresem: www.usmiechmarzen.pl

Umów wizytę!
English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK