Korony i mosty pełnoceramiczne

korony i mosty LAVA

Korony i mosty pełnoceramiczne – naturalna doskonałość

Korony i mosty porcelanowe na bazie dwutlenku cyrkonu oraz dwukrzemianu litu to skuteczne, estetyczne i sprawdzone rozwiązania stosowane na całym świecie. Uzupełnienia z dwutlenku cyrkonu oraz dwukrzemianu litu zostały przetestowane przez setki tysięcy pacjentów i opisane w licznych publikacjach naukowych. Są to pełnoceramiczne produkty wykazujące doskonałe właściwości optyczne i mechaniczne.

Dzięki temu, że światło przenika przez nie tak jak przez prawdziwe zęby, wyglądają bardzo naturalnie i są niemal niemożliwe do odróżnienia. Idealnie dopasowane do tkanek zęba nie powodują podrażnień ani alergii. Nie muszą się też Państwo martwić, że z czasem zmienią one swój piękny kolor ani o to, że uszkodzicie je Państwo podczas gryzienia szczególnie twardych pokarmów. Badania wykazały, że materiał, z którego wykonane są korony i mosty pełnoceramiczne jest niezwykle wytrzymały, a jego odporność jest nawet trzy razy wyższa od sił działających w jamie ustnej podczas przeżuwania.

Zapraszamy do Kliniki Trio-Dent, gdzie profesjonalnie zatroszczymy się o naturalnie piękny wygląd Państwa zębów wykorzystując doskonałej jakości materiały pełnoceramiczne.

zeby_przed_leczeniem_protetycznym
korony_pelnocermiczne_na_podbudowie_z_tlenku_cyrkonu

Zęby przed i po leczeniu protetycznym – wykonano korony pełnocermiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu.

Umów wizytę!
English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK