Implanty Dentsply Sirona

Implanty Friadent

Implanty Dentsply Sirona

W klinice TRIO-DENT od prawie 10 lat stosujemy implanty niemieckiej firmy Dentsply Sirona – światowego lidera w produkcji implantów. Oferujemy zarówno możliwość implantacji systemem XIVE jak ANKYLOS. Decyzję dotyczącą systemu podejmuje nasz zespół implantologiczny po dokładnej analizie sytuacji u każdego pacjenta.

Implanty ANKYLOS marki Dentsply Sirona to wiodący na świecie, rewolucyjny pod względem budowy i efektów klinicznych dla pacjenta system implantologiczny oferujący unikalne połączenie protetyczne typu Moser Taper. Pozwala on na wykonanie wszystkich typów uzupełnień protetycznych, od korony pojedynczej do wielopunktowego mostu.

Implanty Dentsply Sirona

System implantów ANKYLOS jest dostępny dla pacjentów Kliniki Trio-Dent od połowy 2007 roku. Nasi lekarze jako jedni z pierwszych w Polsce zostali szczegółowo przeszkoleni w zakresie stosowania implantów systemu ANKYLOS prowadząc pracę kliniczną jak i szkoleniową w tym zakresie. Doświadczony zespół implantoprotetyczny pracujący z implantami ANKYLOS w Klinice Trio-Dent stanowią:

  • Dr n. med. M.Sc. Agnieszka Laskus, spec. 2 stopnia
  • Lek. stom. M.Sc. Jerzy Perendyk, spec. 2 stopnia

Implanty w wypełnianiu pojedynczych braków zębowych

Utrata zęba może spotkać każdego. Czasami wystarczy tylko chwila, żeby w wyniku wypadku czy nieuwagi uszkodzić lub stracić ząb. Utrata pojedynczych zębów może być spowodowana również ich chorobami. Dzisiejsza stomatologia pozwala na szczęście szybko odzyskać pełny uśmiech. Utracony ząb można przywrócić na kilka sposobów:

  • za pomocą mostu opartego na oszlifowanych zębach sąsiadujących,
  • za pomocą mostu adhezyjnego przyklejanego od strony podniebienia do zębów własnych,
  • dzięki zastosowaniu implantów.

Implanty ankylosNie wszystkie sposoby uzupełniania ubytków są jednak doskonałe. Metalowe klamry mocujące korony często są widoczne podczas rozmowy czy uśmiechu, nie dają więc pacjentom pełnego komfortu. Poza tym zastosowanie mostów wymaga szlifowania zębów sąsiadujących i niesie ze sobą ryzyko ich obciążania, co w perspektywie czasu może przyczynić się do ich uszkodzenia. Najlepszym rozwiązaniem w uzupełnianiu braków zębowych są więc implanty.

Leczenie za pomocą implantów najczęściej można przeprowadzić bardzo szybko. Implanty Dentsply Sirona mogą być użyte do natychmiastowego zastąpienia nagle utraconego zęba. Jest to błyskawiczne rozwiązanie, dostosowane do dzisiejszego szybkiego trybu życia.

Stosowanie implantów nie wymaga szlifowania zębów sąsiadujących, nie obciąża ich, nie działa na nie negatywnie. Implanty nie wymagają klamer mocujących. Idealnie Dentsply Sirona imitują naturalny ząb, zachowują również naturalny kształt kości szczęki. Dzięki nim możecie Państwo przywrócić swój uśmiech i cieszyć się naturalnym wyglądem. Po krótkim czasie zapomnicie o tym, że kiedyś straciliście ząb.

Implanty Friadent
Implanty Friadent warszawa
Implanty Friadent warszawa centrum
Implanty Friadent warszawa
Implanty Friadent warszawa
Implanty Friadent warszawa
Implanty Friadent warszawa

Utrata pojedynczego zęba i zastąpienie go koroną opartą na implancie.

Utrata pojedynczego zęba i zastąpienie go mostem adhezyjnym przyklejanym od strony podniebienia do zębów własnych.

Utrata pojedyńczego zęba i zastąpienie go mostem opartym na oszlifowanych zębach sąsiadujących.

 

Implanty w wypełnianiu większych braków zębowych

Dobry wygląd w dzisiejszym świecie jest wyjątkowo ważny. Zarówno w biznesie jak i codziennym życiu chcemy wyglądać nienagannie. Kiedy z wiekiem stan zębów się pogarsza i pojawiają się ubytki niezbędne jest zastosowanie uzupełnienia. Ruchome uzupełnienia protetyczne były i są jednak niewygodne w użyciu. Wymagają częstego czyszczenia i sprawiają trudności podczas jedzenia czy mówienia. Często odczuwane są jako niechciane ciało obce. Uzupełnienia większych ubytków za pomocą mostów też nie przynosi pełnego komfortu, ponieważ obciążane są zęby sąsiadujące i często widoczne pozostają metalowe elementy mocujące korony. Tymczasem każdy z nas chce komfortu i pewności, którą mogą dać implanty. Jeśli oczekujecie Państwo komfortu w codziennym życiu i jeśli zęby są dla Was ostatnią rzeczą, o którą chcielibyście się martwić, to wybierzcie implanty Dentsply Sirona. Są one bardzo bezpieczną alternatywą do częściowych protez i mostów.

Odtworzenie kilku zębów za pomocą implantów Dentsply Sirona daje Państwu poczucie pewności siebie i pełen komfort użytkowania. Eliminuje problemy związane z mówieniem i jedzeniem oraz gwarantuje wysoką estetykę. Odtworzone ubytki imitują naturalne zęby i sprawiają, że wygląd i uśmiech staje się młodszy.

implanty warszawa
implanty warszawa
implanty warszawa
implanty warszawa

Brak zębów bocznych w szczęce odbudowany pojedynczymi koronami na 3 implantach.

implanty warszawa centrum
implanty warszawa centrum
implanty warszawa centrum
implanty warszawa centrum

Brak zębów bocznych w szczęce odbudowany mostem na 2 implantach.

implanty centrum warszawa
implanty centrum warszawa

Brak zębów bocznych w szczęce odbudowany metodą tradycyjną (protezą).

 

Implanty w przypadku bezzębnej szczęki

Dobrej jakości życia oczekuje każdy z nas niezależnie od wieku. Na komfort życia ogromny wpływ ma stan uzębienia. Brak wielu zębów powoduje trudności w mówieniu, jedzeniu oraz odbiera chęć do uśmiechu. Starsze osoby, które utraciły kilka lub wszystkie zęby mogą teraz dzięki implantom Dentsply Sirona odzyskać uśmiech, a także możliwość jedzenia i wyraźnego mówienia. Mogą zapomnieć o ruchomych protezach i cieszyć się dobrą jakością życia.

xive assortyment

Implanty są bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem dla bezzębnych szczęk. Protezę całkowitą można bezpiecznie zamieszczać na zamontowanych kotwicach. W tym celu wystarczy już dwa lub cztery implanty. Zdejmowanie i ponowne jej zakładanie jest bardzo proste, więc czyszczenie nie sprawia kłopotów. Jeśli chcecie Państwo posiadać uzupełnienie nieruchome, czyli most całkowity, to można go przymocować już na sześciu implantach. Wtedy proteza akrylowa nie jest już potrzebna. Najczęściej leczenie może być wykonane bardzo szybko. Implanty umieszczane są w szczęce podczas jednego zabiegu, a po zakończeniu procesu gojenia mocuje się do nich protezę lub most. Często istnieje też możliwość przymocowania protezy do nowych korzeni podczas tego samego zabiegu. Już dziś zapytajcie Państwo naszego lekarza o leczenie implantologiczne! Zapytajcie o implanty Dentsply Sirona – nie ma szybszego sposobu na odzyskanie jakości życia!

implant friadent warszawa centrum
implant friadent warszawa centrum
implant friadent warszawa centrum
implant friadent warszawa centrum

Bezzębna żuchwa – proteza oparta na belce na 4 implantach.

implant friadent warszawa centrum
implant friadent warszawa
implant friadent warszawa
implant friadent warszawa

Bezzębna żuchwa zaopatrzona protezą opartą na 4 koronach teleskopowych systemu Ankylos Syncone.

friadent implanty warszawa cenrtum
friadent implanty warszawa cenrtum
friadent implanty warszawa cenrtum
friadent implanty warszawa cenrtum

Całkowicie bezzębna szczęka odbudowana mostem opartym na 6 implantach.

Materiał i zdjęcia za zgodą Dentsply Sirona.

English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK