All Team Members

Ewelina Onisk
Mgr Fizjoterapii Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Dodatkowo posiada dyplom technika masażysty. Od 2016 roku pogłębia wiedzę uczestnicząc w kursach dla fizjoterapeutów: - PNF (prioprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu wg koncepcji M.Knott) - terapia punktów spustowych - terapia stawów skroniowo-żuchwowych W pracy w Trio-Dent przede wszystkim korzysta z terapii stawów skroniowo-żuchowych oraz z terapii punktów spustowych. Prywatnie w wolnych chwilach lubi podróże małe i duże, a w deszczowe dni poszukuje swoich przodków, aby móc stworzyć wielkie drzewo genealogiczne.
Katarzyna Dworniczak
Dyplomowana higienistka stomatologiczna Jestem absolwentką Centrum Edukacyjnego w Warszawie na kierunku higienistka stomatologiczna.  W klinice Trio Dent pracuję  jako higienistka – wykonuję profesjonalne zabiegi higienizacji jamy ustnej a także czynnie asystuję podczas zabiegów periodontologicznych, chirurgicznych i implantologicznych. W mojej pracy największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie pacjenta z wykonanego zabiegu. Wolny czas spędzam jeżdżąc na rowerze, słuchając muzyki a wieczorami lubię dobrą książkę.
Magdalena Góralska
Dyplomowana higienistka stomatologiczna Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. Antoniego Cieszyńskiego w Zabrzu, specjalność Higiena Stomatologiczna. Ponadto absolwentka Politechniki Śląskiej  kierunek Socjologia. W pracy zawodowej zajmuje się profesjonalną higieną jamy ustnej oraz czynną asystą przy zabiegach stomatologicznych. W zawodzie od 2001 roku, z Kliniką  Trio-Dent związana od 2007 roku. Prywatnie: lubi muzykę, film, ciekawe smaki kulinarne, interesuje się kosmetyką i pielęgnacją dłoni.
Aleksandra Potocka
Lekarz stomatolog Absolwentka stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej. W pracy zawodowej zajmuje się protetyką stomatologiczną z uwzględnieniem stomatologii estetycznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczęszczając w licznych kursach, sympozjach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Prywatnie: lubi podróżować, fanka szybownictwa.  
Marta Borysik
Dyplomowana higienistka stomatologiczna Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego nr 3 w Warszawie. Od 1990 roku pracownik Zakładu Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Akademii Medycznej w Warszawie, a od roku 2008 członek Komisji Dyscyplinarnej dla pracowników inżynieryjno-technicznych i naukowo-technicznych w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Higiena stomatologiczna od początku była jej pasją, zawsze stara się uczestniczyć w szkoleniach oraz badaniach, między innymi brała czynny  udział w badaniach prowadzonych przez profesora Per Axelsson from University of Karlstad Sweden Department of Periodontology Health Science Center ze Szwecji. Reprezentowała Polską Higienę Stomatologiczną  w niemieckim czasopiśmie Kwintesencja w cyklu prezentacji Higienistek Europy. Występowała w programie telewizyjnym „Klinika Zdrowego Człowieka” udzielając instruktażu higieny jamy ustnej. Aktywnie propaguje świadomość prozdrowotną higieny jamy ustnej wśród swoich pacjentów. Współautorka filmów dydaktycznych dla…
Agnieszka Laskus
Współwłaściciel i współtwórca Trio-Dent. Doktor nauk medycznych Spec. I st. stomatologii ogólnej Spec. II st. periodontologii MSc w implantologii Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jest specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia periodontologii. Przyznany z wyróżnieniem tytuł naukowy doktora nauk medycznych obroniła w 2001 roku w oparciu o tematykę leczenia implantacyjnego w periodontologii i ocenę immunologiczną stanu zdrowia pacjentów. Po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu implantologii, w 2012 roku jako pierwszy z polskiej grupy lekarz na tym wydziale obroniła tytuł naukowy Master of Science of Oral Implantology nadany przez prestiżowy Uniwersytet Medyczny J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Trzy lata wcześniej ukończyła Curriculum Implantologiczne na tej samej uczelni uzyskując międzynarodowy certyfikat umiejętności w implantologii stomatologicznej („Certificate In Oral Implantology”).…
Przemysław Orzechowski
Lekarz stomatolog Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Otwarta specjalizacja w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej IS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. W pracy zawodowej skupia się na stomatologii zachowawczej z endodoncją mikroskopową i stomatologii estetycznej. Wykonuje również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Prywatnie: Lubi sport, biega i gra w tenisa. Lubi dobre brzmienie. Podróżuje.
Małgorzata Kołodziejczyk
Lekarz stomatolog Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista I stopnia stomatologii ogólnej. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej. Interesuje się  zastosowaniem nowoczesnych materiałów i technologii w stomatologii oraz endodoncją. Prywatnie: lubi spędzać czas w towarzystwie dobrej książki, filmu lub podróżując i poznając świat.
Monika Zmarzlak
Lekarz stomatolog Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie.Specjalista  I stopnia stomatologii ogólnej. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej i odtwórczej. Prywatnie: Lubi film i malowanie akwarelami. Uwielbia podróże, a jej ulubionym miejscem, do którego wraca są Mazury. Ciekawią ją różne smaki świata, a jej ulubioną kuchnią jest kuchnia włoska.
Konrad Michałowski
Lekarz stomatolog Konrad Michałowski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 2012 roku. Mimo młodego wieku, zebrał duże doświadczenie, biorąc udział w niemal stu konferencjach i szkoleniach organizowanych w całej Europie. W 2018 roku rozpoczął prestiżowe, podyplomowe studia magisterskie na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie n. Menem na kierunku Master of Science In Oral Implantology. Ośrodek  ten jest największą i pierwszą na świecie instytucją, prowadzącą badania kliniczne w zakresie implantologii oraz zabiegów okołoimplantacyjnych. Opracowane tam w przeszłości protokoły leczenia po krótkim czasie stawały się kanonami. Jest członkiem organizacji, które zrzeszają najlepszych polskich lekarzy, takich jak: ITI – International Team for Implantology, Implant Masters Poland, PASE - Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. W codziennej pracy zajmuje się nowoczesną stomatologią rekonstrukcyjną, implantologią,…
English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK