Stomatologia

Aleksandra Potocka
Lekarz stomatolog Absolwentka stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej. W pracy zawodowej zajmuje się protetyką stomatologiczną z uwzględnieniem stomatologii estetycznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczęszczając w licznych kursach, sympozjach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Prywatnie: lubi podróżować, fanka szybownictwa.  
Agnieszka Laskus
Współwłaściciel i współtwórca Trio-Dent. Doktor nauk medycznych Spec. I st. stomatologii ogólnej Spec. II st. periodontologii MSc w implantologii Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jest specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia periodontologii. Przyznany z wyróżnieniem tytuł naukowy doktora nauk medycznych obroniła w 2001 roku w oparciu o tematykę leczenia implantacyjnego w periodontologii i ocenę immunologiczną stanu zdrowia pacjentów. Po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu implantologii, w 2012 roku jako pierwszy z polskiej grupy lekarz na tym wydziale obroniła tytuł naukowy Master of Science of Oral Implantology nadany przez prestiżowy Uniwersytet Medyczny J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Trzy lata wcześniej ukończyła Curriculum Implantologiczne na tej samej uczelni uzyskując międzynarodowy certyfikat umiejętności w implantologii stomatologicznej („Certificate In Oral Implantology”).…
Przemysław Orzechowski
Lekarz stomatolog Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Otwarta specjalizacja w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej IS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. W pracy zawodowej skupia się na stomatologii zachowawczej z endodoncją mikroskopową i stomatologii estetycznej. Wykonuje również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Prywatnie: Lubi sport, biega i gra w tenisa. Lubi dobre brzmienie. Podróżuje.
Małgorzata Kołodziejczyk
Lekarz stomatolog Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista I stopnia stomatologii ogólnej. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej. Interesuje się  zastosowaniem nowoczesnych materiałów i technologii w stomatologii oraz endodoncją. Prywatnie: lubi spędzać czas w towarzystwie dobrej książki, filmu lub podróżując i poznając świat.
Monika Zmarzlak
Lekarz stomatolog Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie.Specjalista  I stopnia stomatologii ogólnej. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej i odtwórczej. Prywatnie: Lubi film i malowanie akwarelami. Uwielbia podróże, a jej ulubionym miejscem, do którego wraca są Mazury. Ciekawią ją różne smaki świata, a jej ulubioną kuchnią jest kuchnia włoska.
Konrad Michałowski
Lekarz stomatolog Konrad Michałowski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 2012 roku. Mimo młodego wieku, zebrał duże doświadczenie, biorąc udział w niemal stu konferencjach i szkoleniach organizowanych w całej Europie. W 2018 roku rozpoczął prestiżowe, podyplomowe studia magisterskie na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie n. Menem na kierunku Master of Science In Oral Implantology. Ośrodek  ten jest największą i pierwszą na świecie instytucją, prowadzącą badania kliniczne w zakresie implantologii oraz zabiegów okołoimplantacyjnych. Opracowane tam w przeszłości protokoły leczenia po krótkim czasie stawały się kanonami. Jest członkiem organizacji, które zrzeszają najlepszych polskich lekarzy, takich jak: ITI – International Team for Implantology, Implant Masters Poland, PASE - Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. W codziennej pracy zajmuje się nowoczesną stomatologią rekonstrukcyjną, implantologią,…
Anna Widmańska-Grzywaczewska
Doktor nauk medycznych Specjalista 2- go stopnia Absolwentka Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Była pracownikiem Zakładu Stomatologii Dziecięcej Centrum Zdrowia Dziecka i pracownikiem naukowym Zakładu Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej oraz II stopień specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii szczękowej. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz od 1995 Active Member of European Orthodontic Society. Brała udział w licznych konferencjach, zjazdach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych. Prywatnie: Lubi film i interesuje się architekturą a na polu zawodowym aspektem estetyki rysów twarzy w leczeniu ortodontycznym.
Małgorzata Orzechowska
Lekarz stomatolog Absolwentka Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Uczestniczka wielu szkoleń i sympozjów z zakresu endodoncji, pedodoncji i protetyki. W pracy zawodowej zajmuje się  stomatologią zachowawczą, dziecięcą i estetyczną. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajduje się również endodoncja mikroskopowa. Prywatnie: Lubi poznawać smaki, interesuje się kulinariami. Lubi podróżować.
Aneta Aponte Navas
Lekarz stomatolog M. Sc. Specjalista w ortodoncji i ortopedii szczękowo–twarzowej Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2002 r.), której tytuł lekarza stomatologa został nostryfikowany przez Ministerstwo Edukacji Hiszpanii w 2004 r. W 2011 r. uzyskała tytuł "Experto en ortodoncia" (Eksperta w dziedzinie ortodoncji) nadany przez Uniwersytet Alcalá de Henares w Madrycie, a w 2012 r. po trzyletniej edukacji, pod kierunkiem prof. dr Juan J. Alió Sanz obroniła pracę naukową pt. „Reacción tisular ante las fuerzas de ortodoncia” uzyskując nadawany przez tę samą uczelnię tytuł naukowy "Máster en Ortodoncia y Ortopedia Dentofacial" (Master Ortodoncji i Ortopedii Szczękowo-Twarzowej). W 2014 r. uzyskała międzynarodowy certyfikat specjalisty po "Curso de especialización Master Damon" (Specjalista w systemie Damon) w Institut d'Ortodoncia Perera y Cordeco Ortos, w Madrycie.…
Piotr Pawłowski
Lekarz stomatolog Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chirurgii stomatologicznej z wieloletnią praktyką w Wojewódzkim Centrum Stomatologii. Współpracował z renomowanymi klinikami w Warszawie. Prywatnie: Lubi podróże na własną rękę i według własnego planu. Największą przyjemność z podróży czerpie wtedy, gdy wspólnie z całą rodziną samodzielnie organizuje wyjazd, podczas którego poznają nowe miejsca, ludzi, ich kulturę, zwyczaje czy kuchnię.
English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK