Jesień pod znakiem edukacji w TRIO-DENT

Jesień w TRIO-DENT upływa pod znakiem wydarzeń edukacyjnych! Na początku października w warszawskim hotelu Raffles Europejski odbyła się konferencja MIS DAY, poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w implantoprotetyce. Wydarzenie zostało zorganizowane przez MEDIF – jedną z wiodących na rynku firm proponujących lekarzom stomatologom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu diagnostyki, stomatologii i implantologii.

O wysoki poziom merytoryczny wykładów zadbało grono międzynarodowych wykładowców, do którego zaproszono Współzałożyciela i Kierownika Medycznego kliniki TRIO-DENT – dr n. med. Agnieszkę Laskus, MSc. W wydarzeniu wzięło udział ponad 130 uczestników, w tym wielu lekarzy specjalistów oraz higienistek i asystentek z zespołu kliniki TRIO-DENT.

Wykład dr n. med. Agnieszki Laskus, MSc spotkał się z bardzo dobrym odbiorem uczestników konferencji prowokując jednocześnie ciekawą dyskusję, której wnioskiem było zgodne stwierdzenie prelegentów i słuchaczy, że w centrum zainteresowań każdego lekarza implantologa powinien stać pacjent i jego bezpieczeństwo, a dostępne obecnie na rynku cyfrowe rozwiązania mogą znacząco pomóc stomatologom w spełnianiu tej misji w codziennej pracy.

English EN German DE Polish PL Portuguese PT Spanish ES Ukrainian UK